Võrevoodi, mis kasvab koos lapsega #babushka olive

510.00 630.00  sis. KM

Tarneaeg: 5-9 nädalat

Mööblipakendid transporditakse teie poolt määratud aadressiga maja ette. Pakendid on rasked, seega vajalik on kahe inimese abi.

Tootekood: - Kategooria:

Äärmiselt võluv retrostiilis võrevoodi, mida saab muuta lapse kasvades tavaliseks voodiks.

Suurus 70 x 140 cm. Madrats ei kuulu komplekti!

Voodiraami suurus 75 x 145 cm, kõrgus 99 cm

Värv: õrn oliivitoon

Voodil on 3 madratsi reguleerimisastet, ühel küljeraamil on 3 eemaldatavat pulka, et suurem laps saaks ise võrevoodist välja tulla. Samuti on see varustatud lisaelementidega, mis võimaldavad muuta võrevoodi vanema lapse voodiks. Voodil on turvaääred, mis kaitsevad voodist väljakukkumise vastu. Voodi on kohandatud madratsi suurusele 70 × 140 cm. Madrats ei kuulu komplekti!

Voodile on võimalik juurde valida mähkimisalus suurusega: 85 x 49 cm, äärte kõrgus 7 cm. Kohandub madratsile 80 x 46 cm. Madrats ei kuulu komplekti! Mähkimisalus kinnitub aasadega ja vajadusel saab selle eemaldada.

Materjal: mööbliplaat (voodi sisu), MDF (otsad, küljed), pöökpuit (jalad) – materjalid vastavad mööbli ja mänguasjade ohutusnormile EN71 /3

Viimistlus: mdf-elemendid on värvitud lastele ohutu polüuretaanlakiga – sertifitseeritud vastavalt lastemööbli ja mänguasjade ohutusstandardile EN71 / 3

Hooldus: puhasta niiske lapiga

Mööbel tarnitakse pakendites. Lisatud kokkupanemisjuhend (ingliskeelne).

Kaal 21 kg