Treeningsein #upplyft (erinevad värvid)

429.00  sis. KM

Kaubamärk: FitWood

Tarneaeg: 1-2 nädalat

UPPLYFT treeningsein on multifunktsionaalne treeningvahend keharaskustega treenimiseks ja võimlemiseks, uuenduslikul ja stiilsel skandinaavialikul kujul. Harjutusi saab hõlpsasti kohandada erinevatele jõutasemetele, kuna treeningu intensiivsust saab muuta, reguleerides näiteks keha nurka.

Treeningsein on suurepärane viis kogu pere aktiivseks muutmiseks, olles suurepärane treeningvarustus nii täiskasvanutele kui ka lastele –  liikuvuse, koordinatsiooni, tasakaalu ja jõu arendamiseks. Rääkimata lõpututest tundidest, mida treeningsein saab kogu perele pakkuda!

Kaks ülemist pulka on ülejäänud treeningseinast veidi eendunud, et võimaldada mitmekülgsemaid treeninguid ja lõbusat mängimist.

 

UPPLYFT treeningseina disain on peen ja voolujooneline, nii et need sobituvad erinevate interjööridega kodudesse. Pulkade ümar kuju tagab loomuliku ja kindla haarde.

Mõõdud:
Kaal: 18 kg
Kõrgus
220 cm
Laius
78 cm
Sügavus:
Ülemine osa 30 cm ja alumine 12 cm
Kasutaja kaalupiirang: 150 kg

UPPLYFT treeningseina karkass on valmistatud säästlikult toodetud kasevineerist ja pulgad on täiskasepuidust.

Saate valida treeningseina UPPLYFT kaheksa erineva värvivariandi vahel:

· kask

· valge

· hall

· must

· roosa

· valge – kask

· valge-must

· must – kask

Kasevärvi on töödeldud läbipaistva lakiga.

UPPLYFT treeningseinad on disainitud Soomes ja valmistatud EL-is. Need on loodud toetama aktiivset elustiili ilma disaini või jätkusuutlike väärtuste osas järeleandmisi tegemata.

Treening kinnitatakse läbi kahe tugiplaadi seina külge. Pakendis on kruvid, mis sobivad treeningseina paigaldamiseks enamlevinud betoonseintele või puitnaastudega kipsplaadist seinadele. Veenduge, et kasutate oma seintele sobivaid kruvisid. FitWood soovitab alati palgata treeningseina paigaldamiseks kohalik professionaal, et tagada õige ja ohutu paigaldamine.

Pange tähele, et pidev kasutamine võib treeningseina kinnituskohad lahti lüüa. Kinnitusi kontrollida süsteemselt. Lapsed peaksid treeningseina kasutama ainult täiskasvanu järelevalve all.

Üksikasjalikud juhised treeningseina paigaldamise, kokkupanemise ja ohutu kasutamise kohta leiate kasutusjuhendist.

UPPLYFT treeningseina garantii on kaks aastat (poolkommertskasutusel ja kommertskasutusel üks aasta). Samuti anname endast parima, et pakkuda varuosi ka pärast garantiiaja lõppemist.

Kaal 21 kg