Treeningsein #upplyft mini (erinevad värvid)

389.00  sis. KM

Kaubamärk: FitWood

Tarneaeg: 1-2 nädalat

UPPLYFT MINI treeningsein on  veidi väiksem variant treeningseinast UPPLYFT.

Ehkki MINI on oma mõõtudelt veidi väiksem, siis pakub ta samuti meeleolukat viisi kogu pere aktiivseks muutmiseks, olles jõukohane treeningvarustus nii lastele kui ka täiskasvanutele –  liikuvuse, koordinatsiooni, tasakaalu ja jõu arendamiseks.

Kaks ülemist pulka on ülejäänud treeningseinast veidi eendunud, et võimaldada mitmekülgsemaid treeninguid ja lõbusat mängimist.

UPPLYFT MINI treeningseina disain on peen ja voolujooneline, nii et need sobituvad erinevate interjööridega kodudesse. Pulkade ümar kuju tagab loomuliku ja kindla haarde.

Mõõdud:
Kaal: 17,3 kg
Kõrgus
190 cm
Laius
68 cm
Sügavus:
Ülemine osa 30 cm ja alumine 12 cm
Kasutaja kaalupiirang: 150 kg

UPPLYFT MINI treeningseina karkass on valmistatud säästlikult toodetud kasevineerist ja pulgad on täiskasepuidust.

Saate valida treeningseina UPPLYFT MINI seitsme erineva värvivariandi vahel:

· kask

· valge

· hall

· must

· roosa

· valge – kask

· must – kask

Kasevärvi on töödeldud läbipaistva lakiga.

UPPLYFT MINI treeningseinad on disainitud Soomes ja valmistatud EL-is. Need on loodud toetama aktiivset elustiili ilma disaini või jätkusuutlike väärtuste osas järeleandmisi tegemata.

Treening kinnitatakse läbi kahe tugiplaadi seina külge. Pakendis on kruvid, mis sobivad treeningseina paigaldamiseks enamlevinud betoonseintele või puitnaastudega kipsplaadist seinadele. Veenduge, et kasutate oma seintele sobivaid kruvisid. FitWood soovitab alati palgata treeningseina paigaldamiseks kohalik professionaal, et tagada õige ja ohutu paigaldamine.

Pange tähele, et pidev kasutamine võib treeningseina kinnituskohad lahti lüüa. Kinnitusi kontrollida süsteemselt. Lapsed peaksid treeningseina kasutama ainult täiskasvanu järelevalve all.

Üksikasjalikud juhised treeningseina paigaldamise, kokkupanemise ja ohutu kasutamise kohta leiate kasutusjuhendist.

UPPLYFT MINI treeningseina garantii on kaks aastat (poolkommertskasutusel ja kommertskasutusel üks aasta). Samuti anname endast parima, et pakkuda varuosi ka pärast garantiiaja lõppemist.

Kaal 21 kg