Tegelusmatt #Vintage Little Flowers 80×100 cm

64.95  sis. KM

Kaubamärk: Little Dutch

Postitame tellimuse 1-3 tööpäeva jooksul

Kategooria:

See kaunis Little Dutch´i tegelustekk koos Miffyga stimuleerib Teie lapse meeli erinevate tekstuuride ja tegevustega. Selle tegelusmatiga juba igav ei hakka, kuna pakub meelelahutust tundideks. Uurida ja näha on nii palju! Lillede lehed teevad praksuvaid hääli, päikese taga on aga peidus väike peegel, pilved on mõnusast pehmest kangast ja avastamiseks on veel erinevaid silte. Mängumati külge on kinnitatud ka hambarõngas. Ja muidugi ärge unustage jänku Miffyt oma lillelise riietuse ja kõristiga! Mängutekk pakub beebile pehmet pinda mängimiseks, roomamiseks ja lamamiseks ning on ideaalne ka kaasa võtta reisile. Lisaks näevad mängumatid välja eriti kaunid tänu kvaliteetsele kangale ja viimistlusele.

  • Mõõtmed: 80 x 100 cm
  • Materjal: 100% polüester
  • Masinpestav: 30 °C
  • Vanus: 0+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

ÖKO-TEX® STANDARD 100 – garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kõik kasutatud materjalid on testitud ja nahasõbralikud ning ei sisalda ohtlikke kemikaale.

Little Dutch valmistab ajatuid kõrge kvaliteediga mänguasju stiilsetes värvitoonides ja mustritega. Kõik tooted on vastavuses Euroopa direktiividega ja on toodetud keskkonda säästval viisil lapstööjõudu kasutamata.