Tegelusmatt #Sailors Bay 80×100 cm

64.95  sis. KM

Kaubamärk: Little Dutch

Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul

Kategooria:

Väikesed käed, nii palju on avastada. Armas linnukene ja tema sõbrad ootavad avastamist. Sellel Little Dutch´i sadama teemalisel tegelusmatil on kompimiseks erinevad tekstuurid ja esemed. Tegelusmatiga juba igav ei hakka, kuna pakub meelelahutust tundideks. Teie väikseke avastab kindlasti hulga lõbusaid üllatusi nagu näiteks piiksuv kajakas ja kortsutavate tiibadega pelikan, kes on püüdnud väikese kala. Ühel pilvel on läbipaistev rõngas, mis kõriseb, kui beebi sellega mängib. Triibuline purjekas peidab väikest peeglit eneseleidmiseks. Mängutekk pakub beebile pehmet pinda mängimiseks, roomamiseks ja lamamiseks ning on ideaalne ka kaasa võtta reisile.

Little Dutch´i mängumatid näevad välja eriti kaunid tänu kvaliteetsele kangale ja viimistlusele.

  • Mõõtmed: 80 x 100 cm
  • Materjal: 100% polüester
  • Vanus: 0+ kuud
  • Standard: EN-71-1-2-3

ÖKO-TEX® STANDARD 100 – garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kõik kasutatud materjalid on testitud ja nahasõbralikud ning ei sisalda ohtlikke kemikaale.

Little Dutch valmistab ajatuid kõrge kvaliteediga mänguasju stiilsetes värvitoonides ja mustritega. Kõik tooted on vastavuses Euroopa direktiividega ja on toodetud keskkonda säästval viisil lapstööjõudu kasutamata.