Online kohtumine

75.00  sis. KM

Võta meiega ühendust: info@superkuu.ee

Jääme suure huviga ootama! Loome koos suurepärase lastetoa!

Superkuul on olnud alati soov lisaks ägedate lastetoa toodete müümisele pakkuda oma toredatele klientidele midagi veel. Ja et paljudel on paraku raske piltide järgi neid ilusaid Pinterestitubasid endale teha, siis leidsime, et see midagi veel võiks olla nö. sisustusabi pakkumine.

Tihti tekitavad sõnad sisekujundaja ja sisekujunduse teenus inimestes  sellise tunde, et see on midagi väga uhket, kättesaamatut, kallist ja oi, mina küll seda endale lubada ei saa! Superkuu tahab selle tunde vastu võidelda ja vastupidist tõestada.

Sul on plaanis oma lapse tuba ehitama/remontima/värskendama hakata ja Sa tunned, et ei suuda oma ideederägastikus ning Pinteresti suures ja laias maailmas orienteeruda, siis on Superkuu valmis Sind aitama. Juhindume enda kogemusest, sisetundest, ideedest ning mõtetest. Oleme igal juhul super valmis kõik oma teostamata lastetubade ideed teostatuks pöörama!

Teenus sisaldab kohtumist/suhtlemist onlines, telefoni teel jne. Sisaldab lastetuppa sobivate materjalide- ja tootesoovitusi. Kõik küsimused saavad vastused.