Lastevoodi Edi #hall

423.00 576.00  sis. KM

Tarneaeg: 2-6 nädalat

Pakendid transporditakse teie poolt määratud aadressiga maja ette. Pakendid on rasked (kuni 50 kg), seega vajalik on kahe inimese abi.

Tootekood: - Kategooria:

Lastevoodi Edi

• Raam – männipuit
• Piirded – voodi varustatakse piirdega, turvapiire on eemaldatav
• Madratsi raam – valmistatud FLEX kaseliistudest
• Voodisahtlitel kummirattad

Voodi suurus vali madratsi mõõtmete järgi. Voodi mõõtmed saad, kui lisad madratsi pikkusele 8 cm ja laiusele 8 cm.

Voodi on toodetud vastavalt EN-747-1: 2012 + A1: 2015 standardile, tänu millele on toode valmistatud lastevoodite tootmise kõrgeimate ohutusstandardite järgi. Veebaasil värvi viimistlus vastavalt standardile EN 71-3: 2019.

Madratsivalikud:

Poroloonmadrats:

Soovitame kasutusele võtta lastele 2-5 eluaastal. Madratsi kõrgus 8 cm.

Kookosmadrats:

Soovitame madratsit lastele vanuses 2-5 a, kel on soovitatav magada kõval pinnal. Madratsi kõrgus 11 cm. Kookosmadrats on valmistatud õhulisest mugavast kõrgendatud kõvadusega polüuretaanvahust ja kookosmatist, mis suurendab madratsi kõvadust. Sellel on ka allergia- ja seenevastased omadused. Madratsi eelised:

1,5 cm kookosmatt
vahtpolüuretaan 8cm
kate 100 g/m² tepitud kangast

Madrats Majorka

Pööratav madrats, polüuretaanvahu ja lateksiga keskmiselt kõva madrats lastele vanuses 2-5 a. Majorka madrats on valmistatud standardsest elastsest ja vastupidavast polüuretaanvahust, mis on viimistletud 3 cm paksuse lateksikihiga, tänu millele on madratsil allergia- ja seenevastased omadused. Madratsi kõrgus 11 cm. Madratsi eelised:

  • vahtpolüuretaan 6/8 cm
  • 2cm lateks, ühepoolne
  • allergiavastane, seenevastane

Madrats Gombo

Pööratav madrats, polüuretaanvaht T35, keskmiselt kõva, lateksvahuga. Soovitame lastele vanuses 6-9 aastat. Lateksvaht on komponent, mida on kasutatud madratsite tootmisel juba aastaid. See on väga õhuline, sobib ideaalselt kehakujuga. Tänu T35 vahu kasutamisele saame lateksile stabiilse aluse. Porolooni nii suur tihedus garanteerib, et madrats ei deformeeru pikkadeks aastateks. Standardvahtude tihedus on ligikaudu 25 kg kuupmeetri kohta. Selles vahus on tihedust suurendatud lausa 10 kg. Seetõttu jääb madrats sellelt küljelt kõvaks. Madratsi kõrgus 11 cm. Madratsi eelised:

  • polüuretaanvaht T35
  • lateks vaht
  • allergiavastane, seenevastane
  • kahepoolsed
  • kate tepitud konditsioneeri kiuga 150 g / m², pestav 60 ° C juures.

Madrats Capri

Pööratav madrats, keskmiselt kõva, bonell-vedruga, polüuretaanvahuga. Soovitame lastele 5-10 eluaastat. Capri madrats on üks levinumaid bonnell-madratseid. Suhteliselt kõva ja samas painduv siseosa on üle maailma ennast tõestanud lahendus, mida on kasutatud juba aastaid. Väga vastupidav ja vastupidav, valmistatud kvaliteetsetest progresseeruva elastsusega vedrudest. Madrats on mõlemalt poolt kaetud pehme ja painduva polüuretaanvahuga, mis muudab selle mugavamaks ja magamismugavust oluliselt kõrgemaks. Madratsi kõrgus 13 cm. Madratsi eelised:

2 cm polüuretaanvaht mõlemal küljel
bonell vedru
kahepoolsed

Madrats Berni

Kahepoolne keskmise kõvadusega madrats, bonell vedrul, lateksi ja polüuretaanvahuga. Soovitame lastele 5-10 eluaastat. Madrats varustatud traditsioonilise 2,2 mm keerdtraatvedruga. Keskosas oleva vedru läbimõõt on väiksem kui välimiste osade läbimõõt. Vedrude iseloomulikuks tunnuseks on progresseeruv elastsus: väike koormus madratsile põhjustab vedrude vähest takistust, suurem rõhk aga suurendab nihkejõudu. Lateksvaht on komponent, mida on kasutatud madratsite tootmisel juba aastaid. See on väga õhuline, tänu millele on tal allergia- ja seenevastased omadused. See madrats sobib ideaalselt kehakujuga. Tänu sellele kombinatsioonile muutub madrats väga painduvaks, kohandub hästi kehakujuga ning on samas tänu kasutatud lateksvahule ülimalt hügieeniline. Madratsi kõrgus 13 cm. Madratsi eelised:

2 cm polüuretaanvaht
bonell vedru
lateksvaht 2 cm
madratsi kõrgus ca 13 cm
kahepoolsed

Madrats Asti

Pööratav madrats, bonell vedru, lateksvaht ja kookosmatt, soovitame kasutusele võtta alates 10 eluaastast. Asti madrats on üks levinumaid bonnellmadratseid. Suhteliselt kõva ja samas painduv sisetükk on üle maailma ennast tõestanud lahendus, mida on kasutatud juba aastaid. Väga vastupidav, valmistatud kvaliteetsetest progresseeruva elastsusega vedrudest. Ühelt poolt on madrats kaetud pehme ja painduva lateksvahuga, mis muudab selle väga õhuliseks, tänu millele on sellel allergia- ja seenevastased omadused. See madrats sobib ideaalselt kehakujuga.

Madratsi eelised:

lateksvaht 2 cm
kookosmatt ca 1 cm
bonell vedrud
madratsi kõrgus ca 13 cm
kahepoolsed